COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
Forum Kapadokya
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :

HAKKIMIZDA

Şehrin en gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, 2009 yılı Kasım ayında hizmete girmiştir. Alışverişin yanı sıra, yıl boyunca süren birbirinden renkli aktiviteleriyle de bölge halkının sosyal yaşam merkezi konumuna gelmiştir. 24.500 metre kare kiralanabilir alana sahip Forum Kapadokya’da, 8000 metre karelik Migros hipermarket, çok salonlu sinema, ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu 65 mağaza, cafe-restoranlar ve eğlence merkezi bulunmaktadır.

Özgün mimari tasarımı ile farklı bir yaşam deneyimi sunan Forum Kapadokya, yerel mimari unsurlar ile modernize edilmiş çizgileri bir arada taşımaktadır. Çevresindeki eşsiz doğa güzellikleriyle uyumlu mimari yapı ödülüne sahiptir. Kentin en prestijli ve güçlü çekim merkezlerinden biri olan Forum Kapadokya, yerli ve yabancı ziyaretçiler için de uğrak noktası haline gelmiş, Nevşehir’in ilk modern alışveriş ve eğlence merkezi olmuştur.

Forum Kapadokya, Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi 2013’te en yüksek 3. Puanı alarak Hizmet Başarı Ödülü almaya hak kazanmıştır.

Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi

Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No: 56 Merkez – Nevşehir

T. +90 384 228 01 00 / info@forum-kapadokya.com